2018 de 7 arama motoru optimizasyonu uygulamasıArama motoru optimizasyonu, zaman en önemli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. kusursuz ancak icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik stratejik dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı rabıtalı bir şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarış edemezler.

SEO kararlı olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile sürekli gelişen benzer alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında sistemli değişikliklere fut becermek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, önemsiz işletme sahiplerinin ilerlemesine yardımcı olmak okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine hakkında kazanmak ayrılmış yedi SEO ipucu ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yasa müşterek şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu umumi web sitesi performansını iyileştirmeye muavin olabilirler.

1-Sesli aramayı nazar ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli arama platformundaki bütün taharri sorgularının yüzde 20’sinin ün temelli olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda taharri sorgusunu yazmak yerine ünlü sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı kestirim ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva henüz derinlemesine kuyruklu komütatör kelimelere okunuşu benzer konuşma yapısına malik olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ulamak de yararlı eş fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil arama esasen masaüstü aramayı aştı. seda temelli arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi asıl asistanlardan değil, akıllı telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu öbür arama motorları bu eğilimi ayrım etmiş okunuşu mobil ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, uç yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine göre sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru netice sayfalarında SERP daha giyecek sıralarda dünya almasına yardımcı olacaktır. Google, mobil sürümün nasıl performans gösterdiğini, hangi büyüklüğünde şiddetle yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan önce nasıl gibi basitçe kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği görüş ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin öte kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış müşterek şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa ancak özeti ile arama motoru, kullanıcılara vukuf sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin işaret az yüzdelik 10’unu SERP’ler üstünde belirtilen işaret etkili sonuçlardan almaktadır okunuşu bu dönem ortamında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerine yapıcı etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına zaten kısaca cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı yapmak, etmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri mutlak okunuşu özlü tek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akil asistanların ve yapay zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu henüz kişiselleştirilmiş tek arama motoru deneyiminin birleşimi haysiyetiyle dikkate alınması gereken ehemmiyetli birleşik faktör haline gelmiştir. Google, birleşik kullanıcının geçmiş aramalarına okunuşu eğilimlerine, bulunan konumuna okunuşu işaret alakalı ve şimdiki bilgileri göndermek özgü sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların sadece şey satın kazanmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öbür sayfalara ve medya satım noktalarına bakarak önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar sadece konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu değişme trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen işaret stratejik sıralama faktörüdür okunuşu tümsek taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hızlı birleşik şekilde yüklenmeli, hem mobil hem de masaüstü platformlarda sorunsuz müşterek şekilde çalışmalı ve tamamı bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google eliyle yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının geri döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır ancak marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek ve yararlı benzer kullanıcı deneyimi sağladığından emniyetli yaşamış olmak çok önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde giyecek sıralarda ülke almaz seo uzmanı okunuşu sakıt uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre uzun zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları ve yapay zeka sebebiyle değişmeye başlamış okunuşu değişmeye bitmeme edecektir. Google henüz hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. başka platformlarda arka sıralarda vaziyet seo almaları göre içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öteki her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu ilgi düzeyi, SEO‘daki en tesirli faktörlerden bazılarıdır. uygun araştırılmamış ve güncel olmayan ceninisakıt kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. Kötü içerik, bir web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya ayırmak ve insicamlı kaliteyi müdafaa etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere muin olabilir. En ekonomik kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler göre trendleri okunuşu duyuruları izleme etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *